Ders Planı

GÜNLER

SAATLER

1.SINIF (B-6)

2.SINIF (B-6)

3.SINIF (B-7)

4.SINIF (B-8)

PAZARTESİ

08.00-09.00

 

09.00-10.00

MATEMATİK II

 

10.00-11.00

MATEMATİK II

 

11.00-12.00

 

13.00-14.00

FİZİK II

BİTİRME PROJESİ

14.00-15.00

FİZİK II

BİTİRME PROJESİ

15.00-16.00

FİZİK II

 

16.00-17.00

FİZİK II

 

SALI

08.00-09.00

TEMEL İŞLEMLER (R.UYAR)

 

GIDA TEKNOLOJİ LAB II (N.KONAR)

09.00-10.00

GENEL MİKROBİYOLOJİ (B.HALLAÇ)

TEMEL İŞLEMLER (R.UYAR)

GIDA TEKNOLOJİ LAB II (N.KONAR)

10.00-11.00

GENEL MİKROBİYOLOJİ (B.HALLAÇ)

ENZİM BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ

(E.AKKEMİK) (SEÇMELİ DERS)

GIDA TEKNOLOJİ LAB II (N.KONAR)

11.00-12.00

GENEL MİKROBİYOLOJİ (B.HALLAÇ)

ENZİM BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ

(E.AKKEMİK) (SEÇMELİ DERS)

GIDA TEKNOLOJİ LAB II (N.KONAR)

13.00-14.00

AKIŞKANLAR MEKANİĞİ(R.UYAR)

SEÇMELİ DERS

FONKSİYONEL GIDALAR(N.KONAR)

 

14.00-15.00

AKIŞKANLAR MEKANİĞİ(R.UYAR)

SEÇMELİ DERS

FONKSİYONEL GIDALAR(N.KONAR)

 

15.00-16.00

BİLGİSAYAR DESTEKLİ UYGULAMALAR (R.UYAR)

BİYOKİMYA (E.AKKEMİK)

SEÇMELİ DERS II

ŞEKER VE ŞEKERLİ ÜRÜNLER TEKNOLOJİSİ(N.KONAR)

16.00-17.00

BİLGİSAYAR DESTEKLİ UYGULAMALAR (R.UYAR)

BİYOKİMYA (E.AKKEMİK)

SEÇMELİ DERS II

ŞEKER VE ŞEKERLİ ÜRÜNLER TEKNOLOJİSİ(N.KONAR)

ÇARŞAMBA

08.00-09.00

KİMYA LAB.-II (E.AKKEMİK)

ANALİTİK KİMYA

 

09.00-10.00

KİMYA LAB.-II (E.AKKEMİK)

ANALİTİK KİMYA

 

10.00-11.00

KİMYA LAB.-II (E.AKKEMİK)

ANALİTİK KİMYA

TEMEL İŞLEMLER (R.UYAR)

 

11.00-12.00

KİMYA LAB.-II (E.AKKEMİK)

ANALİTİK KİMYA

TEMEL İŞLEMLER (R.UYAR)

 

13.00-14.00

BİLGİSAYAR DESTEKLİ UYGULAMALAR (R.UYAR)

ENSTRÜMENTAL ANALİZ(E.S.POYRAZOĞLU)

GIDA TEKNOLOJİSİ (B.HALLAÇ)

 

14.00-15.00

BİLGİSAYAR DESTEKLİ UYGULAMALAR (R.UYAR)

ENSTRÜMENTAL ANALİZ(E.S.POYRAZOĞLU)

GIDA TEKNOLOJİSİ (B.HALLAÇ)

 

15.00-16.00

ENSTRÜMENTAL ANALİZ(E.S.POYRAZOĞLU)

GIDA TEKNOLOJİSİ (B.HALLAÇ)

 

16.00-17.00

ENSTRÜMENTAL ANALİZ(E.S.POYRAZOĞLU)

 

PERŞEMBE

08.00-09.00

KİMYA II (Y.ASLAN)

TEMEL İŞLEMLER LAB (R.UYAR)

 

09.00-10.00

KİMYA II (Y.ASLAN)

TEMEL İŞLEMLER LAB (R.UYAR)

 

10.00-11.00

KİMYA II (Y.ASLAN)

TEMEL İŞLEMLER LAB (R.UYAR)

 

11.00-12.00

KİMYA II (Y.ASLAN)

BİYOKİMYA (E.AKKEMİK)

TEMEL İŞLEMLER LAB (R.UYAR)

 

13.00-14.00

MATEMATİK II

AKIŞKANLAR MEKANİĞİ (R.UYAR)

 

MEŞRUBAT VE MEŞRUBAT TEKNOLOJİSİ

(SEÇMELİ DERS)(Y.ASLAN)

14.00-15.00

MATEMATİK II

AKIŞKANLAR MEKANİĞİ (R.UYAR)

MEŞRUBAT VE MEŞRUBAT TEKNOLOJİSİ

(SEÇMELİ DERS)(Y.ASLAN)

15.00-16.00

GIDA MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ (B.HALLAÇ)

GIDA HİJYENİ VE SANİTASYONU (SEÇMELİ DERS)(Y.ASLAN)

 

16.00-17.00

GIDA MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ (B.HALLAÇ)

GIDA HİJYENİ VE SANİTASYONU (SEÇMELİ DERS)(Y.ASLAN)

 

CUMA

08.00-09.00

 

09.00-10.00

 

10.00-11.00

 

11.00-12.00

 

13.00-14.00

 

14.00-15.00

 

15.00-16.00

 

16.00-17.00

 

Arş. Gör. SİBEL ESRA TEFEK
Güncelleme : 07.03.2017 12:18:01